Volg onze vrijwilligers volgende week op Instagram › Treant Zorggroep

Volg onze vrijwilligers volgende week op Instagram

Geplaatst op: 5 december 2018

Bij Treant zijn veel vrijwilligers actief. Door hen krijgen onze patiënten, bewoners en cliënten net dat beetje meer aandacht dan anders mogelijk is. In het kader van de internationale- en nationale vrijwilligersdag (5 & 7 december) volgen we volgende week drie van onze toppers op Instagram om te laten zien dat zij van onschatbare waarde zijn.

Ben jij nieuwsgierig naar de werkzaamheden van servicepuntmedewerker Roland Hekman (Bilderdijk), vrijwilliger psychogeriatrische zorg Hillie Jonkman (Weidesteyn) of van buitengastheer Joop Hilbrands (Bethesda)? Neem een kijkje achter de schermen door ze volgende week op ons Instagram-account te volgen. Ps. Vragen stellen mag!